İsim: Serpil, Şehir: İstanbul
Harika ürün... Tek kelimeyle harika bir ürün.
Capicino görünümlü,dehşet bir kahve.Kullandıktan yaklşık olarak bir saat sonra insanın vücudunda kıpraşmalar başlıyor.

Etkisi iki gün kadar sürüyor.

Kullanmaya devam edeceğim.Daha evvel böyle bir ürün hiç kullanmamıştım. Zararsız,bitkisel bir ürün.
Açıkcası böyle bir sonucu hiç beklemiyordum.
Umduğumdan çok daha iyi olduğunu kullanınca gördüm.Performans süper....


Diblong Bitkisel kahvenin İçeriği

Diblong aşağıda bahsedilen beş bitki özünü içermektedir.

Keçiboynuzu:

diblong

Çinliler, Keçiboynuzu bitkisinin, hem erkeklerde hem de kadınlarda cinsel dürtüleri artırıcı ve erkeklerde ereksiyonal fonksiyonu sağlamaya yardımcı etkilerinin en yüksek seviyede olduğunu düşünüyorlar. Bu bitki uzun zamanlar boyunca cinsel arzuyu yenilemek, ereksiyonal fonksiyonu güçlendirmek, yorgunluğu azaltmak ve hatta menopozun neden olduğu huzursuzluğu yatıştırmak için kullanılmıştır.

Keçiboynuzu bitkisi, genital bölge başta olmak üzere vücuttaki tüm damarları harekete geçirir. Cinsel arzu ayrıca ereksiyonal fonksiyonun, testosteron seviyesinin, prostat ve cinsel ilişki öncesi kasların gücünün artırılmasıyla da sağlanır.

Çin Bilim Akademisi yaşlanma süresini geciktirmek ve genel sağlığı düzenlemek için Keçiboynuzunun düzenli kullanımını öneriyor.

Keçi Boynuzu ve Ying Yang Huo erkek ve kadın cinsel aktivitesi artırır. Yin Yang Hua böbrek çalışmasını harekete geçirir, hormonal salgıyı artırır. Araştırmalara göre, sperm sayısını ve yoğunluğunu da arttırmaya yardımcı olur. Kan dolaşımını hızlandırır, hormonal salgılarla yoğunluk kazanmış kanın duyarlı hücrelere ulaşmasını sağlar.

Amerikan Ginsengi:

diblong

Amerikan Ginsengi enerjiyi artırıcı, kan dolaşımını hızlandırıcı, bağışıklık sistemini güçlendirici, yorgunluğu ve stresi (özellikle önemli hastalıklar sonrası) azaltıcı özellikleriyle bilinir. Damarlara ve hücrelere giden oksijen seviyesini artırır. Zarar görmüş hücrelerin yeniden üretilmesine yardımcı olur. Tüm bu etkilerden dolayı, genellikle tüm vücut sağlığı, sinir sistemi, kalp ve beyin sağlığı için kullanılır.

Japon Eriği (Ginkgo Biloba):

diblong

Japon eriği ağacı, üstüne en çok araştırma yapılan ve botanik bahçelerinde en çok sergilenen bitkilerden biridir, çünkü beyin fonksiyonları ve kan dolaşımı üzerindeki etkileri olağanüstüdür. Yapraklarında bulunan özün, kan damarlarını genişletmeye ve zihinsel fonksiyonu artırmaya yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Araştırmalar, Ginkgo bitkisinin kan dolaşımını hızlandırarak hafızayı güçlendirdiğini de göstermektedir. Ayrıca güçlü bir antitoksidant olup, erken yaşlanmayı önlediği ne Kan dolaşımını hızlandırması cinsel sorunların çözümlenmesinde pozitif yararlar sağladığı bilinmektedir.

Saw Palmetto:

diblong

Saw Palmetto bitkisi, Saw Palmetto palmiyesinde bulunan meyvelerden üretilen bir özdür. Şuana kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılmıştır. En önemlileri testis iltihabı, idrar yolu problemleri, öksürük ve solunum yolu rahatsızlıklarıdır. Ayrıca tiroit bezini kuvvetlendirici, metabolizmik dengeyi sağlayıcı, iştah artırıcı, sindirimi kolaylaştırıcı ve saç üretimini artırıcı etkileri de vardır. Bunun yanında, prostat sağlığı ve cinsel istek için besleyici bir tonik olarak da kullanılmıştır. Saw Palmetto tiroit bezinin ve idrar yolu sistemin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Demir Dikeni (Tribulus Terrestis):

diblong

Demir Dikeni, tropikal bölgede yetişen bir bitkidir. Binlerce yıldır Avrupa’da, Hindistan’da ve Çin’de şifalı ot olarak kullanılmıştır. İdrar tutma, depresyon, karaciğer, böbrek ve kalp hastalıklarının tedavisinde kullanılmıştır. Antiseptik ve iltihap önleyici özellikleri vardır. Demir Dikeni uzun zamanlar boyunca cinsel hazzı arttırmak, erkeklerdeki ve kadınlardaki kısırlığı tedavi etmek için de kullanılmıştır. Araştırmalar testosteron üretimini dolaylı olarak arttırdığını ve cinsel ve atletik performansı harekete geçirdiğini göstermiştir.

#